ПРО НАС

Вітаємо в ПЕРШОМУ ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦУ ПРАВОСУДДЯ!

ВІТАЄМО У ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦІ ПРАВОСУДДЯ!

Ми кожну хвилину з клієнтом, що слугує запорукою безпечного відпочинку, спокійного існування та розвитку без правових помилок

НАША МІСІЯ – створення нового рівня життя!

Корпорація була заснована у 1995 році під назвою “АТАКА”.

Протягом всього часу свого існування ми дотримуємось принципу “кращий захист – це АТАКА”, що дозволяє отримати свободу у житті та бізнесі.

Наша команда експертів надає класичні та особливі послуги, завдяки яким є можливість здійснити найзаповітнішу мрію, змінити своє майбутнє і майбутнє необмеженого кола людей.

Це стиль перетворення всесвіту!

Ми здійснюємо цю можливість на високому рівні, переслідуючи інтереси наших клієнтів у широкому колі питань.

Всі ми і кожен з нас окремо проходили різні етапи становлення як фахівці в галузі юриспруденції, фінансів, безпеки, інформаційних технологій, комунікацій тощо. Освіта і практичний досвід більше 25 років, індивідуальна майстерність і колективний дух зробили впливовим присутність “АТАКА” у різних сферах права України і не лише.

З моменту заснування Корпорації ми плідно розвиваємося і вдосконалюємо свій безцінний досвід та експертні знання законодавства. Завдяки цьому ми – на вістрі найпрогресивніших технологій і форм здійснення юридичної практики в Україні і за її межами.

Ми і надалі прагнемо діяти шляхом вибудовування найкращих стратегій і тактик судових механізмів забезпечення прав і законних інтересів сьогоднішніх і завтрашніх наших клієнів.

Слоганом і девізом “АТАКА є заклик: «ЗМІНИМО МАЙБУТНЄ!»

Створення Порталу для дистанційних судових проваджень – наймасштабніший проект нашої команди.

Приватний Палац Правосуддя – наш значний вклад у розвиток світового забезпечення прав і законних інтересів громадян та підданих різних держав і територій.

Долучайтесь!