ПРО НАС

Вітаємо в ПЕРШОМУ ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦУ ПРАВОСУДДЯ!

ВІТАЄМО У ПЕРШОМУ ПРИВАТНОМУ ПАЛАЦІ ПРАВОСУДДЯ!

Ми кожну хвилину з клієнтом, що слугує запорукою безпечного відпочинку та спокійного існування або розвитку без правових помилок.

НАША МІСІЯ – створення нового рівня життя!

Корпорація була заснована у 1995 році під назвою “АТАКА” і згодом, в результаті ребрендингу, перейменована у TARASENKO & PARTNERS. Проте на протязі всього часу свого існування ми все одно дотримуємось принципів “кращий захист – це АТАКА”, що дозволяє отримати свободу у своєму житті та бізнесі.

Наша команда експертів, надає класичні та особливі юридичні послуги, завдяки яким є можливість здійснити найзаповітнішу мрію, змінити своє майбутнє і майбутнє необмеженого кола близьких людей, це стиль перетворення всесвіту. Ми здійснюємо цю можливість на високому рівні, переслідуючи інтереси наших клієнтів у широкому колі питань.

Всі ми і кожен з нас окремо проходили різні етапи становлення як фахівці в галузі юриспруденції, фінансів, безпеки, інформаційних технологій, комунікацій та ін. Освіта і практичний досвід більше 25 років, індивідуальна майстерність і колективний дух зробили впливовим присутність TARASENKO & PARTNERS” у різних сферах права України і не лише.

З моменту заснування корпорації, ми плідно розвиваємося і вдосконалюємо свій безцінний досвід та експертні знання законодавства. Завдяки цьому ми – на вістрі найпрогресивніших технологій і форм здійснення юридичної практики в Україні і за кордоном.

Ми і надалі прагнемо діяти шляхом вибудовування найкращих стратегій і тактик судових механізмів забезпечення прав і законних інтересів сьогоднішніх і завтрашніх наших клієнів.

Слоганом і девізом TARASENKO & PARTNERS є заклик: «ЗМІНИМО МАЙБУТНЄ!»

Створення Порталу для дистанційних судових проваджень – наймасштабніший проект нашої команди.

Перший Приватний Палац Правосуддя – наш значний вклад у розвиток світового правового забезпечення громадян та підданих різних держав і територій.